Feeds extensible parsers (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: The field %field is required.
pl: Wypełnienie pola %field jest wymagane.

en: Raw value
pl: Nieprzetworzona wartość

en: Context
pl: Kontekst

en: Administrative label
pl: Etykieta administracyjna
