Feeds extensible parsers (8.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: The field %field is required.
ru: Поле "%field" обязательно для заполнения.

en: Feeds
ru: Потоки данных

en: Raw value
ru: Сырое значение

en: Context
ru: Контекст

en: Attribute name
ru: Название атрибута

en: Administrative label
ru: Административная метка
