Feeds Extensible Parsers (8.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: The field %field is required.
ar: الحقل %field ضروري.

en: Context
ar: السياق

en: Administrative label
ar: التسمية الإدارية
