Feeds Extensible Parsers (8.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: The field %field is required.
et: Väli %field on kohustuslik.

en: Raw value
et: Toorväärtus

en: Context
et: Kontekst
