Feeds Extensible Parsers (8.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: The field %field is required.
nl: Het veld %field is verplicht.

en: Raw value
nl: Onbewerkte waarde

en: Attribute name
nl: Attribuutnaam

en: Administrative label
nl: Beheerlabel

en: There was an error parsing the HTML document.
nl: Er is een fout opgetreden bij het ontleden van het HTML-document.
