Feeds Extensible Parsers (8.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: The field %field is required.
sv: Fältet %field är obligatoriskt.

en: Feeds
sv: Innehållsflöden

en: Context
sv: Sammanhang

en: Administrative label
sv: Administrativ etikett
