Feeds Extensible Parsers (8.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: The field %field is required.
uk: Поле %field є обов'язковим.

en: Feeds
uk: Потоки

en: Raw value
uk: Необроблене значення

en: Context
uk: Контекст

en: Attribute name
uk: Назва властивості

en: Administrative label
uk: Адміністративна мітка
