Feeds Extensible Parsers (8.x-1.0-beta5) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: The field %field is required.
fa: فیلد %field اجباری است.

en: Feeds
fa: خوراک‌ها

en: Raw value
fa: مقدار خام

en: Context
fa: زمینه

en: Attribute name
fa: نام مشخصه
