Feeds Extensible Parsers (8.x-1.0-beta5) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: The field %field is required.
lv: Lauks %field ir obligāts.

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Context
lv: Konteksts
