Feeds Extensible Parsers (8.x-1.0-beta5) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: The field %field is required.
tr: %field alanı gereklidir.

en: Feeds
tr: Beslemeler

en: Context
tr: Bağlam (Context)

en: Attribute name
tr: Nitelik ismi

en: Administrative label
tr: Yönetim amaçlı etiket
