Feeds Extensible Parsers (8.x-1.0-beta5) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: The field %field is required.
vi: Trường dữ liệu %field là bắt buộc.

en: Context
vi: Ngữ cảnh

en: Attribute name
vi: Tên thuộc tính
