Feeds FTP Fetcher (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Password
ja: パスワード

en: Host
ja: ホスト

en: Port
ja: ポート

en: Feeds
ja: フィード
