Feeds FTP Fetcher (2.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Feeds
bo: བསྡུས་བརྗོད
