Feeds FTP Fetcher (2.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Password
es: Contraseña

en: Host
es: Servidor

en: Port
es: Puerto

en: Feeds
es: Canales de noticias
