Feeds FTP Fetcher (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Host
he: שם שרת

en: Port
he: פורט

en: Feeds
he: הזנות
