Feeds FTP Fetcher (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Password
oc: Senhal

en: Host
oc: Òste

en: Port
oc: Pòrt

en: Feeds
oc: Flux
