Feeds FTP Fetcher (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Password
ru: Пароль

en: Host
ru: Хост

en: Port
ru: Порт

en: Feeds
ru: Потоки данных
