Feeds FTP Fetcher (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Host
uk: Хост

en: Port
uk: Порт

en: Feeds
uk: Потоки

en: File Path
uk: Шлях файлу
