Feeds Tamper (8.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.
