Feeds Tamper (8.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Feeds
cs: Zdroje
