Feeds Tamper (8.x-2.0-beta2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Save
fil: Pangalagaan
