Feeds Tamper (8.x-2.0-beta2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Your changes have been saved.
is: Breytingarnar þínar hafa verið vistaðar.
