Feeds Tamper (8.x-2.0-beta2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Your changes have been saved.
ja: 変更は保存されました。

en: Feeds
ja: フィード

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Source field
ja: ソース フィルド

en: Edit @label
ja: @labelを編集
