Feeds Tamper (8.x-2.0-beta2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Your changes have been saved.
nn: Endringane vart lagra
