Feeds Tamper (8.x-2.0-beta2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani
