Feeds Tamper (8.x-2.0-beta2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Label
ug: بەلگە

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار
