Feeds Tamper (8.x-2.0-beta2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں
