Feeds Tamper (8.x-2.0-beta3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Plugin
el: Πρόσθετο
