Feeds Tamper (8.x-2.0-beta3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi
