Feeds Tamper (8.x-2.0-beta4) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar
