Feeds Tamper (8.x-2.0-beta4) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો
