Feeds Tamper (8.x-2.0-beta4) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy
