Feeds Tamper (8.x-2.0-beta4) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Your changes have been saved.
it: Le modifiche sono state salvate.
