Feeds Tamper (8.x-2.0-beta4) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Your changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zachowane

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Source field
pl: Pole źródłowe

en: Edit @label
pl: Edytuj @label

en: Add plugin
pl: Dodaj wtyczkę

en: Tamper
pl: Manipuluj

en: The plugin to add
pl: Wtyczka do dodania

en: Configure plugins to modify Feeds data before it gets saved. Each <a href="@url">mapping</a> can be manipulated individually.
pl: Skonfiguruj wtyczki, które modyfikują dane importera Feeds przed zapisem. Każde <a href="@url">mapowanie</a> może być konfigurowane indywidualnie.
