Feeds Tamper (8.x-2.0-beta4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Plugin
ps: لګون
