Feeds Tamper Server Files (1.0.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Rename
fr: Renommer

en: Error
fr: Erreur

en: Feeds
fr: Flux

en: Replace
fr: Remplacer

en: Allowed file extensions
fr: Extensions de fichier autorisées
