Feeds Tamper Server Files (1.0.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Error
hu: Hiba

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: Replace
hu: Helyettesít

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések
