Feeds Tamper Server Files (1.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Rename
lv: pārsaukt

en: Error
lv: Kļūda

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi
