Feeds Tamper Server Files (1.0.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Error
uk: Помилка

en: Feeds
uk: Потоки

en: Replace
uk: Замінити

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів
