Fences - Semantic field markup and classes (3.0.2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Staða

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: None
is: Engin

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: Inline
is: Innfellt
