Fences - Semantic field markup and classes (3.0.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты
