Fences - Semantic field markup and classes (3.0.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Inline
my: တပြေးတည်း
