Fences - Semantic field markup and classes (3.0.2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Status
os: Статус

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: None
os: Нæйы

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
