Fences - Semantic field markup and classes (3.0.2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: None
pt: Nenhum

en: Label
pt: Rótulo

en: Default
pt: Padrão

en: Inline
pt: Mesma linha

en: Machine name
pt: Nome de máquina
