Fences - Semantic field markup and classes (3.0.3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Machine name
cs: Strojový název
