Fences - Semantic field markup and classes (3.0.3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
