Fences - Semantic field markup and classes (3.0.3) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Inline
eo: en linio
