Fences - Semantic field markup and classes (3.0.3) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Inline
ps: ننليكى
