Fences - Semantic field markup and classes (3.0.3) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Inline
sl: V vrstici

en: Machine name
sl: Strojno ime
