Fences - Semantic field markup and classes (3.0.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar
